TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ

AnasayfaGaleriSSSAramaÜye ListesiKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Volkswagen manipülasyonlara devam ediyor. EA288 motorda da yazılım çıktı.
C.tesi 24 Ekim - 19:13 tarafından Haberci

Volkswagen’in (VW) ürettiği bazı dizel araçların emisyon testlerinde manipülasyon yapıldığının ortaya çıkmasıyla başlayan skandal büyüyor. …

Yorum: 1
Yeni Hibrid Yaris Dizel Fiyatına Satılacakmış :)
Paz 30 Kas. - 14:56 tarafından bradpitt

Japon üretici Toyota, elektrikli otomobilleri bir geçiş teknolojisi ürünü olarak görüyor.

Yorum: 1
Yaris 2014 Sahneye çıktı
Çarş. 30 Tem. - 8:31 tarafından bradpitt

Yeni Toyota Yaris 2014, Avrupa tüketicilerinin ihtiyaçları ve geri bildirimleri göz önünde bulundurularak …

Yorum: 0
TOYOTA 2017 YILINA KADAR AVUSTRALYA DAKİ ÜRETİMLERİNİ DURDURACAK!
C.tesi 15 Şub. - 5:32 tarafından Haberci

Toyota Avustralya'daki otomobil üretimine son verecek.Toyota Avustralya'daki otomobil üretimini 2017 yılının …

TOYOTA TÜRKİYE İHRACATINI TPM İN DE DESTEĞİ İLE %93 ARTTIRDI!
C.tesi 15 Şub. - 5:29 tarafından Haberci

Geçen yılın ocak ayında 4 bin 593 araç ihraç eden Toyota Türkiye, ihracatını yüzde 93,5 arttırarak 8 …

TOYOTA 2 MİLYON ARACINI BİRKEZ DAHA GERİ ÇAĞIRDI!
C.tesi 15 Şub. - 5:27 tarafından Haberci

Japon otomobil üreticisi Toyota, yazılım hatası olduğu gerekçesiyle yaklaşık iki milyon Prius model aracı …

Anahtar-kelime
türkiye pedalı çağırma geri bugatti corolla yaris 2011 barcelona renault istanbul kolçak windows

Paylaş | 

Auris ten sonra Mitsubishi Pajero test inceleme tavsiye performans tercih

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Süvaribey
Çavuş
Çavuş

MesajKonu: Auris ten sonra Mitsubishi Pajero test inceleme tavsiye performans tercih   Salı 8 Eyl. - 5:21

Geçen hafta Antakya'ya gitim gezmeye, orada dolaşırken mitsubishi bayisine girdim hiç aklımda yokken pajeroyu gördüm konuştum pajeronun'da indirimde oldugunu duyunca benim araca'da iyi fiyat verdiler ve aracı bayiye sattım 5500 km'de 34 binlira sattım ve pajeroyu 68 bin euro ya aldım 2010 model 4x4 süt beyaz ....

En son Süvaribey tarafından Salı 8 Eyl. - 11:06 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
TT75
General
General

MesajKonu: Geri: Auris ten sonra Mitsubishi Pajero test inceleme tavsiye performans tercih   Salı 8 Eyl. - 5:49

Hayırlı uğurlu olsun Süvaribey, kazasız belasız günler dilerim. Nasıl bir araba bu Pajero? Resimlerini koyarsan seviniriz.
Kullanıcı profilini gör
Süvaribey
Çavuş
Çavuş

MesajKonu: Geri: Auris ten sonra Mitsubishi Pajero test inceleme tavsiye performans tercih   Salı 8 Eyl. - 6:06

Kullanıcı profilini gör
kir-pi
Albay
Albay

MesajKonu: Geri: Auris ten sonra Mitsubishi Pajero test inceleme tavsiye performans tercih   Salı 8 Eyl. - 7:53

hayırlı olsun güle güle kullanın
Kullanıcı profilini gör http://www.filmstop.com
TT75
General
General

MesajKonu: Geri: Auris ten sonra Mitsubishi Pajero test inceleme tavsiye performans tercih   Salı 8 Eyl. - 8:41

hocam 68bin € gorunuyor fiyat, 48bin € mı indirmişler fiyatı?
Kullanıcı profilini gör
orheen
General
General

MesajKonu: Geri: Auris ten sonra Mitsubishi Pajero test inceleme tavsiye performans tercih   Salı 8 Eyl. - 8:47

Süvari bey, güle güle kullan aracın hayırlı uğurlu olsun Aurisi sattın diye lütfen foruma girmemezlik etme pajero ile ilgili bir konu açıp orada detaylı bilgilendirme yapabilirsin

Not: Foruma resim eklemek için bilgilendirme
http://yaris.rforum.biz/onerler-ger-bldrm-sorulariniz-f22/foruma-resm-eklemek-t49.htm
İmzanızı aktif etmek için profil/seçeneklerden imzamı her zaman gösteri aktif edin
Kullanıcı profilini gör http://yaris.rforum.biz
guardiola
General
General

MesajKonu: Geri: Auris ten sonra Mitsubishi Pajero test inceleme tavsiye performans tercih   Salı 8 Eyl. - 9:42

hayırlı uğurlu olsun..

pajero güzel araç ama yine de '48 bin euro'ya neler almazdım' diye de geçirmedim değil içimden..

culers
Kullanıcı profilini gör
bayford
Teğmen
Teğmen

MesajKonu: Geri: Auris ten sonra Mitsubishi Pajero test inceleme tavsiye performans tercih   Salı 8 Eyl. - 10:22

süvaribey yeni aracınız hayırlı olsun keyifli sürüşler

tercihinizi çok beğendim mükemmel bir araç tek atış tam isabet
Kullanıcı profilini gör
Süvaribey
Çavuş
Çavuş

MesajKonu: Geri: Auris ten sonra Mitsubishi Pajero test inceleme tavsiye performans tercih   Salı 8 Eyl. - 11:03

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar ...
Kullanıcı profilini gör
ceyhunberber
Albay
Albay

MesajKonu: Geri: Auris ten sonra Mitsubishi Pajero test inceleme tavsiye performans tercih   Salı 8 Eyl. - 14:22

güle güle kullanin kazasiz belasiz insallah

34 bin tlden 68 bin euroya geçiş biraz uçuk geldi bana konu araba olunca Smile
Kullanıcı profilini gör
orheen
General
General

MesajKonu: Geri: Auris ten sonra Mitsubishi Pajero test inceleme tavsiye performans tercih   Salı 8 Eyl. - 14:43

ceyhunberber demiş ki:
güle güle kullanin kazasiz belasiz insallah

34 bin tlden 68 bin euroya geçiş biraz uçuk geldi bana konu araba olunca

Sebep mi soruyorsun yani Ceyhun? (Az daha TT diyecektim parçalanacaktım ) Evet biraz keskin bir geçiş olmuş ancak hedef belkide böyle bir araçtı.

http://yaris.rforum.biz/onerler-ger-bldrm-sorulariniz-f22/foruma-resm-eklemek-t49.htm
İmzanızı aktif etmek için profil/seçeneklerden imzamı her zaman gösteri aktif edin
Süvaribey
Çavuş
Çavuş

MesajKonu: Geri: Auris ten sonra Mitsubishi Pajero test inceleme tavsiye performans tercih   Salı 8 Eyl. - 14:48

Teşekkürler, ben oraya gitiigimde hiç aklımdan geçmiyordu bir jip almak herşey bir anda oldu oradaki pazarlama elemanı öyle bir hesap yaptı ki çok uygun geldi bana, ALLAH sizlere daha iyilerini nasip etsin ...
Kullanıcı profilini gör
orheen
General
General

MesajKonu: Geri: Auris ten sonra Mitsubishi Pajero test inceleme tavsiye performans tercih   Salı 8 Eyl. - 15:09

Demekki kısmetinde cip varmış. Amin diyorum daha iyisine gerek yok pajero bize de yeter Süvari. Sen şimdi aracını kullan bakalım yorumları bekleyeceğiz senden. Aurise göre eksik tarafı varmı yoksa herşeyi mi üstün

TT75
General
General

MesajKonu: Geri: Auris ten sonra Mitsubishi Pajero test inceleme tavsiye performans tercih   Salı 8 Eyl. - 15:12

Ben hala anlamadım... 68bin € gorunuyor fiyat, 48bin € a nasıl indirmişler?
Kullanıcı profilini gör
Süvaribey
Çavuş
Çavuş

MesajKonu: Geri: Auris ten sonra Mitsubishi Pajero test inceleme tavsiye performans tercih   Salı 8 Eyl. - 15:33

TT75 kardeşim dikkat etiysen degiştirdim, 48 bin euro arabanın asıl parası diyer şeylerde eklenince fiyat 68 bin euro yükseliyor, ben aracın birkaç opsiyonunu almadım ve bana araç 66 bin euroya patladı, yazarken dalgınlıgıma gelmiş ...
Kullanıcı profilini gör
TT75
General
General

MesajKonu: Geri: Auris ten sonra Mitsubishi Pajero test inceleme tavsiye performans tercih   Salı 8 Eyl. - 15:38

hocam ben dikkatsizim sanırım, ama ilk sordugumda dikkatimi çekseydin dikkat ederdim Smile geriye dönüp mesaja bakmak aklıma gelmedi Wink
Kullanıcı profilini gör
orheen.
General
General

MesajKonu: Geri: Auris ten sonra Mitsubishi Pajero test inceleme tavsiye performans tercih   Salı 8 Eyl. - 17:09

Pajero ismi bana paşa yı hatırlatıyor. Bu arabaya paşa arabası da diyebiliriz

66 bin euro = 142 bin TL = 4 auris. Süvaribey aurisi 4 e katlamışsınız
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Auris ten sonra Mitsubishi Pajero test inceleme tavsiye performans tercih   Perş. 10 Eyl. - 22:03

..

En son zeffirelli tarafından Paz 25 Ekim - 17:51 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
orheen.
General
General

MesajKonu: Geri: Auris ten sonra Mitsubishi Pajero test inceleme tavsiye performans tercih   Cuma 11 Eyl. - 6:37

Senin leylayı verip sana bir audi A3 alalım Zeff yakışır sana
Süvaribey
Çavuş
Çavuş

MesajKonu: Geri: Auris ten sonra Mitsubishi Pajero test inceleme tavsiye performans tercih   Cuma 11 Eyl. - 6:40

zeffirelli kardeşim aurisi bayiye sattım 34 binliraya ,üstüne 50 binlira daha peşin verdim, kalanını takside paylaştırdık ,yani arabaya satılık yazıp uzun uzun beklemedim hemen sattım ....
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Auris ten sonra Mitsubishi Pajero test inceleme tavsiye performans tercih   Cuma 11 Eyl. - 9:05

..

En son zeffirelli tarafından Paz 25 Ekim - 17:51 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
orheen.
General
General

MesajKonu: Geri: Auris ten sonra Mitsubishi Pajero test inceleme tavsiye performans tercih   Cuma 11 Eyl. - 9:14

Zeff o dediğin parayı ben bulursam kendi işimi kurmak isterim Başarılı olursam da seni porsche um ile alırım piyasa caddelerde dolaşırız ne dersin
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Auris ten sonra Mitsubishi Pajero test inceleme tavsiye performans tercih   Cuma 11 Eyl. - 9:23

..

En son zeffirelli tarafından Paz 25 Ekim - 17:52 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Süvaribey
Çavuş
Çavuş

MesajKonu: Geri: Auris ten sonra Mitsubishi Pajero test inceleme tavsiye performans tercih   Cuma 11 Eyl. - 9:56

Benim bu arabayı almak hep hayalimdi, sonunda bekledigim bir yerden yüklü bir para gelince hayalimi gerçekleştirdim, darısı sizlerin başına inşallah, ama tavsiyem jip almayın 2 haftadır aracı kullanıyorum pek memum kalmadım açıkçası ....
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Auris ten sonra Mitsubishi Pajero test inceleme tavsiye performans tercih   Cuma 11 Eyl. - 10:18

..

En son zeffirelli tarafından Paz 25 Ekim - 17:52 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Auris ten sonra Mitsubishi Pajero test inceleme tavsiye performans tercih   

Auris ten sonra Mitsubishi Pajero test inceleme tavsiye performans tercih
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» berk herkese besiktasliyim diyo sonra galatasarayliyim pic