TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ

AnasayfaGaleriSSSAramaÜye ListesiKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Volkswagen manipülasyonlara devam ediyor. EA288 motorda da yazılım çıktı.
C.tesi 24 Ekim - 19:13 tarafından Haberci

Volkswagen’in (VW) ürettiği bazı dizel araçların emisyon testlerinde manipülasyon yapıldığının ortaya çıkmasıyla başlayan skandal büyüyor. …

Yorum: 1
Yeni Hibrid Yaris Dizel Fiyatına Satılacakmış :)
Paz 30 Kas. - 14:56 tarafından bradpitt

Japon üretici Toyota, elektrikli otomobilleri bir geçiş teknolojisi ürünü olarak görüyor.

Yorum: 1
Yaris 2014 Sahneye çıktı
Çarş. 30 Tem. - 8:31 tarafından bradpitt

Yeni Toyota Yaris 2014, Avrupa tüketicilerinin ihtiyaçları ve geri bildirimleri göz önünde bulundurularak …

Yorum: 0
TOYOTA 2017 YILINA KADAR AVUSTRALYA DAKİ ÜRETİMLERİNİ DURDURACAK!
C.tesi 15 Şub. - 5:32 tarafından Haberci

Toyota Avustralya'daki otomobil üretimine son verecek.Toyota Avustralya'daki otomobil üretimini 2017 yılının …

TOYOTA TÜRKİYE İHRACATINI TPM İN DE DESTEĞİ İLE %93 ARTTIRDI!
C.tesi 15 Şub. - 5:29 tarafından Haberci

Geçen yılın ocak ayında 4 bin 593 araç ihraç eden Toyota Türkiye, ihracatını yüzde 93,5 arttırarak 8 …

TOYOTA 2 MİLYON ARACINI BİRKEZ DAHA GERİ ÇAĞIRDI!
C.tesi 15 Şub. - 5:27 tarafından Haberci

Japon otomobil üreticisi Toyota, yazılım hatası olduğu gerekçesiyle yaklaşık iki milyon Prius model aracı …

Anahtar-kelime
renault

Paylaş | 

URBAN CRUISER AĞUSTOS 2009 SATIŞ FİYATLARI

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
TT75
General
General

MesajKonu: Geri: URBAN CRUISER AĞUSTOS 2009 SATIŞ FİYATLARI   Salı 25 Ağus. - 21:00

orhan gecelere mi akıcaksın Very Happy hadi rast gele Very Happy
Kullanıcı profilini gör
ceyhunberber
Albay
Albay

MesajKonu: Geri: URBAN CRUISER AĞUSTOS 2009 SATIŞ FİYATLARI   Çarş. 26 Ağus. - 5:45

anikaerkan demiş ki:
1-2 tane satarlar diyen arkadaşa duyurulur bugun araca bakmak için gittim önce arayıp dizel moadelinin ellerinde olup olmadığını sordum 2 tane var denildi gittiğimdede ordaydılar fakat ikiside satılmıştı...3 saatte 2 tane satılmış..Smile araç fiyatına göre gerçekten çok başarılı..

tamam iste bu ay satacaği bu Razz
Kullanıcı profilini gör
ceyhunberber
Albay
Albay

MesajKonu: Geri: URBAN CRUISER AĞUSTOS 2009 SATIŞ FİYATLARI   Çarş. 26 Ağus. - 5:48

zeffirelli demiş ki:
orheen. demiş ki:
http://turkiye.toyotasa.com.tr/middle/ebrosur/brosur/UrbanCruiser.pdf

PDF olarak aracın kataloğunu da buradan indirebilirsin zeff, sana uymaz çünkü bagajı halen küçük Cool

heheheee aman ceyhun alsın farklı olsun...

bazı erkeklerin yanında çirkin hatunlar görürdüm ve allaalla bu adam bu kadında ne buluyor allasen derdim şimdi anladım ki erkeklerdeki bu sapkınlık sadece çirkin hatunla kalmıyor aynı zamanda bi o kadar da çirkin arabalara merak ve ilgi duyup sahip olabiliyorlar:))

farkındayım çok genelleme yaptım ama hakikaten böyle:pp

(forum erkekleri değil, onlarda muhteşem yaris var zaten:pp)

marifet güzel araçla güzel kizla gezmek değil. cirkin aracla güzel kizi elde edebilmektir. Razz
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: URBAN CRUISER AĞUSTOS 2009 SATIŞ FİYATLARI   Çarş. 26 Ağus. - 6:13

..

En son zeffirelli tarafından Ptsi 26 Ekim - 10:33 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
orheen.
General
General

MesajKonu: Geri: URBAN CRUISER AĞUSTOS 2009 SATIŞ FİYATLARI   Çarş. 26 Ağus. - 15:54

Zeff, bazı kızlar adamın tipine değil, ilkten arabaya bakıyor sonra cüzdanına. Gerisi teferruat kalıyor:lol!:
Kullanıcı profilini gör http://yaris.rforum.biz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: URBAN CRUISER AĞUSTOS 2009 SATIŞ FİYATLARI   Çarş. 26 Ağus. - 17:24

..

En son zeffirelli tarafından Ptsi 26 Ekim - 10:33 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
orheen.
General
General

MesajKonu: Geri: URBAN CRUISER AĞUSTOS 2009 SATIŞ FİYATLARI   Çarş. 26 Ağus. - 20:40

zeffirelli demiş ki:
orheen. demiş ki:
Zeff, bazı kızlar adamın tipine değil, ilkten arabaya bakıyor sonra cüzdanına. Gerisi teferruat kalıyor:lol!:

valla ben beyaz beygirli birini bekliyorum.. e madem bekliyom birazda yakışıklı olsun:))

mesela vw'nun yeni bi arabasını gördüm..
kaç beygirse o kadar beygir gücünde bir arabanın sahibi gelsin beni bulsun:))

1.3 yaris kesmez mi seni burnrubber Urban Cruiserin kasası belki yeterli olur lol!
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: URBAN CRUISER AĞUSTOS 2009 SATIŞ FİYATLARI   Perş. 27 Ağus. - 6:20

..

En son zeffirelli tarafından Ptsi 26 Ekim - 10:34 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: URBAN CRUISER AĞUSTOS 2009 SATIŞ FİYATLARI   Perş. 27 Ağus. - 6:21

..

En son zeffirelli tarafından Ptsi 26 Ekim - 10:34 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
TT75
General
General

MesajKonu: Geri: URBAN CRUISER AĞUSTOS 2009 SATIŞ FİYATLARI   Perş. 27 Ağus. - 6:33

vw nin her modelinde beyaz yok mu Very Happy sanırım dediğin model scirocco Very Happy ismi tam senlik Very Happy
nedense kendimi sazan hissettim şimdi Very Happy
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: URBAN CRUISER AĞUSTOS 2009 SATIŞ FİYATLARI   Perş. 27 Ağus. - 6:42

..

TT75
General
General

MesajKonu: Geri: URBAN CRUISER AĞUSTOS 2009 SATIŞ FİYATLARI   Perş. 27 Ağus. - 6:49

zeffirelli demiş ki:
TT75 demiş ki:
vw nin her modelinde beyaz yok mu Very Happy sanırım dediğin model scirocco Very Happy ismi tam senlik Very Happy
nedense kendimi sazan hissettim şimdi Very Happy

... öperim!
ne zaman? Very Happy
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: URBAN CRUISER AĞUSTOS 2009 SATIŞ FİYATLARI   Perş. 27 Ağus. - 6:55

..

En son zeffirelli tarafından Ptsi 26 Ekim - 10:35 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
TT75
General
General

MesajKonu: Geri: URBAN CRUISER AĞUSTOS 2009 SATIŞ FİYATLARI   Perş. 27 Ağus. - 7:01

öpüşme faslına geyik kısmında devam edelim istersen Very Happy çikolata almaya gidiyorum şimdi, öğle yemeğine kadar çişimi tutucam yemekten sonra çikolatamı yiyip, üzerine sigaramı içip sonra koştura koştura tuvalete gidicem Very Happy
Kullanıcı profilini gör
talkers
Yüzbaşı
Yüzbaşı

MesajKonu: Geri: URBAN CRUISER AĞUSTOS 2009 SATIŞ FİYATLARI   Perş. 27 Ağus. - 7:35

konuya dönelim. aracın boyutları nedir benzetme yapacak olursak megane sceniz kadar varmı yoksa daihatsu materia tarzı birşeymi
Kullanıcı profilini gör
orheen.
General
General

MesajKonu: Geri: URBAN CRUISER AĞUSTOS 2009 SATIŞ FİYATLARI   Perş. 27 Ağus. - 10:02

materia tarzı birşey, yaristen %10 daha büyük düşün işte.

talkers bu arada tekrar hoşgeldin, uzun zamandır yoktun nerelerdeydin?
ceyhunberber
Albay
Albay

MesajKonu: Geri: URBAN CRUISER AĞUSTOS 2009 SATIŞ FİYATLARI   Cuma 28 Ağus. - 6:43

talkers demiş ki:
konuya dönelim. aracın boyutları nedir benzetme yapacak olursak megane sceniz kadar varmı yoksa daihatsu materia tarzı birşeymi

modus gibi bisey Very Happy
Kullanıcı profilini gör
talkers
Yüzbaşı
Yüzbaşı

MesajKonu: Geri: URBAN CRUISER AĞUSTOS 2009 SATIŞ FİYATLARI   Cuma 28 Ağus. - 8:46

orheen. demiş ki:

biraz ailevi biraz maddi birazda manevi sorunlar nedeniyle herşeyden soğumuştum aha yeni yeni ısınmaya başladım..yarisimde kapalı bir garajda yatmakla meşgul(dü) düne kadar. 2 ay yattı heralde.. tekrar buradayım..valla ben ölmezsem kimse ölmez mide kanamasıydı dertlerdi tasalardı vs.
Kullanıcı profilini gör
talkers
Yüzbaşı
Yüzbaşı

MesajKonu: Geri: URBAN CRUISER AĞUSTOS 2009 SATIŞ FİYATLARI   Cuma 28 Ağus. - 8:47

ben o zaman şunu diyorum suzuki swift in 4x4 ü gibi birşey. gidip görüp inceleyip yazmam lazım buraya.. pazar günü giderim izlenimlerimi yazarım..bakalım kaç alcak benden Smile
Kullanıcı profilini gör
TT75
General
General

MesajKonu: Geri: URBAN CRUISER AĞUSTOS 2009 SATIŞ FİYATLARI   Cuma 28 Ağus. - 8:48

talkers geçmiş olsun, umarım herşey yolundadır şu anda...
Kullanıcı profilini gör
talkers
Yüzbaşı
Yüzbaşı

MesajKonu: Geri: URBAN CRUISER AĞUSTOS 2009 SATIŞ FİYATLARI   Cuma 28 Ağus. - 8:52

TT75 demiş ki:
talkers geçmiş olsun, umarım herşey yolundadır şu anda...

şu an herşey yolunda dostum..teşekkürler
Kullanıcı profilini gör
orheen
General
General

MesajKonu: Geri: URBAN CRUISER AĞUSTOS 2009 SATIŞ FİYATLARI   Cuma 28 Ağus. - 9:16

talkers demiş ki:
orheen. demiş ki:

biraz ailevi biraz maddi birazda manevi sorunlar nedeniyle herşeyden soğumuştum aha yeni yeni ısınmaya başladım..yarisimde kapalı bir garajda yatmakla meşgul(dü) düne kadar. 2 ay yattı heralde.. tekrar buradayım..valla ben ölmezsem kimse ölmez mide kanamasıydı dertlerdi tasalardı vs.

Geçmiş olsun Murat sigara aman Allah gecinden versin. Sen daha sık takıl foruma seni keyiflendirelim. Bazen belli bir süre herşeyden uzaklaşıp düşününce daha mantıklı kararlar verebiliyorsun. polis

Not: Foruma resim eklemek için bilgilendirme
http://yaris.rforum.biz/onerler-ger-bldrm-sorulariniz-f22/foruma-resm-eklemek-t49.htm
İmzanızı aktif etmek için profil/seçeneklerden imzamı her zaman gösteri aktif edin
talkers
Yüzbaşı
Yüzbaşı

MesajKonu: Geri: URBAN CRUISER AĞUSTOS 2009 SATIŞ FİYATLARI   C.tesi 29 Ağus. - 6:22

orheen demiş ki:
talkers demiş ki:
orheen. demiş ki:

Geçmiş olsun Murat sigara aman Allah gecinden versin. Sen daha sık takıl foruma seni keyiflendirelim. Bazen belli bir süre herşeyden uzaklaşıp düşününce daha mantıklı kararlar verebiliyorsun. polis

teşekkürler dostum bu yolda beraberiz..forum olmasa nasıl vakit geçer bilmiyorum..saygılar
Kullanıcı profilini gör
TT75
General
General

MesajKonu: Geri: URBAN CRUISER AĞUSTOS 2009 SATIŞ FİYATLARI   C.tesi 29 Ağus. - 18:40

atla istanbul'a gel talkers... orhan'da gelir, takılırız..
Kullanıcı profilini gör
orheen.
General
General

MesajKonu: Geri: URBAN CRUISER AĞUSTOS 2009 SATIŞ FİYATLARI   C.tesi 29 Ağus. - 20:00

evet talkers haftasonu bi akşam tt de kalırız full içeriz, dertleşiriz. Giderken yanımızda döşek götürürüz olur biter, değilmi tt Wink
talkers
Yüzbaşı
Yüzbaşı

MesajKonu: Geri: URBAN CRUISER AĞUSTOS 2009 SATIŞ FİYATLARI   Ptsi 31 Ağus. - 8:12

orheen. demiş ki:
evet talkers haftasonu bi akşam tt de kalırız full içeriz, dertleşiriz. Giderken yanımızda döşek götürürüz olur biter, değilmi tt Wink

şu an olmaz eşim hamile kasımda oğlumuz geliyor kısmetse seneye inşallah Smile
Kullanıcı profilini gör
TT75
General
General

MesajKonu: Geri: URBAN CRUISER AĞUSTOS 2009 SATIŞ FİYATLARI   Ptsi 31 Ağus. - 8:20

talkers demiş ki:
orheen. demiş ki:

hanımı da al gel talkers Smile
orhan gene kaldık başbaşa Very Happy
Kullanıcı profilini gör
orheen.
General
General

MesajKonu: Geri: URBAN CRUISER AĞUSTOS 2009 SATIŞ FİYATLARI   Ptsi 31 Ağus. - 9:04

TT75 demiş ki:
talkers demiş ki:
orheen. demiş ki:

hanımı da al gel talkers Smile
orhan gene kaldık başbaşa Very Happy

@talkers baba oluyorsun demek, süper cheers tamam seneye buluşalım Wink

@tt seninle başbaşa kalma şerefine nail olabileceksem ne mutlu bana okeydir (lütfen arkadaşlık anlamında algılansın) polis
TT75
General
General

MesajKonu: Geri: URBAN CRUISER AĞUSTOS 2009 SATIŞ FİYATLARI   Ptsi 31 Ağus. - 10:34

estafurullah orhan, duyan da beni bi halt zannedecek Very Happy
Kullanıcı profilini gör
orheen.
General
General

MesajKonu: Geri: URBAN CRUISER AĞUSTOS 2009 SATIŞ FİYATLARI   Ptsi 31 Ağus. - 10:54

titi seni bilen biliyo
ceyhunberber
Albay
Albay

MesajKonu: Geri: URBAN CRUISER AĞUSTOS 2009 SATIŞ FİYATLARI   Ptsi 31 Ağus. - 11:48

tt seb bizim herseyimizsin Very Happy
Kullanıcı profilini gör
TT75
General
General

MesajKonu: Geri: URBAN CRUISER AĞUSTOS 2009 SATIŞ FİYATLARI   Ptsi 31 Ağus. - 12:50

utandırıyorsunuz beni arkadaşlar Embarassed ben sizlerle varım, sizsiz ben bir hiçim Very Happy
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: URBAN CRUISER AĞUSTOS 2009 SATIŞ FİYATLARI   

URBAN CRUISER AĞUSTOS 2009 SATIŞ FİYATLARI
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Pes 2009 Full Torrent ( Denendi Çalışıyor )
» Yıldız Tilbe 2009 Full Albüm !!!
» COL 05/12/2009
» summerslam 2009 sonuçları
» Bitirici Hamle Eğitmeni