TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ

AnasayfaGaleriSSSAramaÜye ListesiKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Volkswagen manipülasyonlara devam ediyor. EA288 motorda da yazılım çıktı.
C.tesi 24 Ekim - 19:13 tarafından Haberci

Volkswagen’in (VW) ürettiği bazı dizel araçların emisyon testlerinde manipülasyon yapıldığının ortaya çıkmasıyla başlayan skandal büyüyor. …

Yorum: 1
Yeni Hibrid Yaris Dizel Fiyatına Satılacakmış :)
Paz 30 Kas. - 14:56 tarafından bradpitt

Japon üretici Toyota, elektrikli otomobilleri bir geçiş teknolojisi ürünü olarak görüyor.

Yorum: 1
Yaris 2014 Sahneye çıktı
Çarş. 30 Tem. - 8:31 tarafından bradpitt

Yeni Toyota Yaris 2014, Avrupa tüketicilerinin ihtiyaçları ve geri bildirimleri göz önünde bulundurularak …

Yorum: 0
TOYOTA 2017 YILINA KADAR AVUSTRALYA DAKİ ÜRETİMLERİNİ DURDURACAK!
C.tesi 15 Şub. - 5:32 tarafından Haberci

Toyota Avustralya'daki otomobil üretimine son verecek.Toyota Avustralya'daki otomobil üretimini 2017 yılının …

TOYOTA TÜRKİYE İHRACATINI TPM İN DE DESTEĞİ İLE %93 ARTTIRDI!
C.tesi 15 Şub. - 5:29 tarafından Haberci

Geçen yılın ocak ayında 4 bin 593 araç ihraç eden Toyota Türkiye, ihracatını yüzde 93,5 arttırarak 8 …

TOYOTA 2 MİLYON ARACINI BİRKEZ DAHA GERİ ÇAĞIRDI!
C.tesi 15 Şub. - 5:27 tarafından Haberci

Japon otomobil üreticisi Toyota, yazılım hatası olduğu gerekçesiyle yaklaşık iki milyon Prius model aracı …

Anahtar-kelime
casus zoretanin araba yedek yaris oyun LASTİK karşılaştırma izle auris facebook yakıt istanbul 2011 modifiye çağırma servis google otomobil parça corolla toyota kasko geri roaccutane dizel

Paylaş | 

arkadaşlar 2004-2006 arası makyajlı kasa 1.3 sol yaris manuel almak istiyorum...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
TT75
General
General

MesajKonu: Geri: arkadaşlar 2004-2006 arası makyajlı kasa 1.3 sol yaris manuel almak istiyorum...   Perş. 23 Tem. - 20:06

diyosun ki 1.3 sol makyajlı bir kadın bulsam hemen evlenirim Very Happy
Kullanıcı profilini gör
fatihdikici32
Er
Er

MesajKonu: Geri: arkadaşlar 2004-2006 arası makyajlı kasa 1.3 sol yaris manuel almak istiyorum...   Perş. 23 Tem. - 20:08

aynen kardeşim bende Very Happy
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlar 2004-2006 arası makyajlı kasa 1.3 sol yaris manuel almak istiyorum...   Perş. 23 Tem. - 20:08

..

En son zeffirelli tarafından Çarş. 28 Ekim - 18:33 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
orheen
General
General

MesajKonu: Geri: arkadaşlar 2004-2006 arası makyajlı kasa 1.3 sol yaris manuel almak istiyorum...   Perş. 23 Tem. - 20:11

Fatih ben sana teşekkür ederim, aklına gelen her konuda paylaşımlarını bekliyoruz afro
Kullanıcı profilini gör http://yaris.rforum.biz
TT75
General
General

MesajKonu: Geri: arkadaşlar 2004-2006 arası makyajlı kasa 1.3 sol yaris manuel almak istiyorum...   Perş. 23 Tem. - 20:12

fatih ben oyle bişi demiyorum ama Smile
Kullanıcı profilini gör
fatihdikici32
Er
Er

MesajKonu: Geri: arkadaşlar 2004-2006 arası makyajlı kasa 1.3 sol yaris manuel almak istiyorum...   Perş. 23 Tem. - 20:14

kusura bakma yaaa uykum var biras yanıs okumusum Very Happy
bu arada herkese iii geceler...
Kullanıcı profilini gör
TT75
General
General

MesajKonu: Geri: arkadaşlar 2004-2006 arası makyajlı kasa 1.3 sol yaris manuel almak istiyorum...   Perş. 23 Tem. - 20:16

Smile tatlı ruyalar fatih.
Kullanıcı profilini gör
orheen
General
General

MesajKonu: Geri: arkadaşlar 2004-2006 arası makyajlı kasa 1.3 sol yaris manuel almak istiyorum...   Perş. 23 Tem. - 20:19

TT75 demiş ki:
bugun sadakatine goz koyan, yarın saadetine de goz koyabilir aman diyim orhan Very Happy

zeffirelli bakımın detaylarını http://yaris.rforum.biz/servs-bakim-yedek-paryua-f18/bakim-statstkler-i-t372.htm linkindeki gibi verebilirsen guzel olur, herkes de faydalanabilir.

Zeff delikanlı bi bayana benziyor yapmaz öyle şey flower
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlar 2004-2006 arası makyajlı kasa 1.3 sol yaris manuel almak istiyorum...   Perş. 23 Tem. - 20:28

..

En son zeffirelli tarafından Çarş. 28 Ekim - 18:33 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
orheen
General
General

MesajKonu: Geri: arkadaşlar 2004-2006 arası makyajlı kasa 1.3 sol yaris manuel almak istiyorum...   Perş. 23 Tem. - 20:31

Saadetim var, paylaşıma da açığım Saadet paylaşılmalı ki çoğalsın

Not: Foruma resim eklemek için bilgilendirme
http://yaris.rforum.biz/onerler-ger-bldrm-sorulariniz-f22/foruma-resm-eklemek-t49.htm
İmzanızı aktif etmek için profil/seçeneklerden imzamı her zaman gösteri aktif edin
TT75
General
General

MesajKonu: Geri: arkadaşlar 2004-2006 arası makyajlı kasa 1.3 sol yaris manuel almak istiyorum...   Perş. 23 Tem. - 20:32

orhan boynunda nazarlıkla dolasır, arabasında da at nalı var, göz koysan da işe yaramaz zaten zeff Very Happy
Kullanıcı profilini gör
TT75
General
General

MesajKonu: Geri: arkadaşlar 2004-2006 arası makyajlı kasa 1.3 sol yaris manuel almak istiyorum...   Perş. 23 Tem. - 20:33

orheen demiş ki:
saadet zincirlerine para kaptırdın mı sen hiç orhan Very Happy
Kullanıcı profilini gör
orheen
General
General

MesajKonu: Geri: arkadaşlar 2004-2006 arası makyajlı kasa 1.3 sol yaris manuel almak istiyorum...   Perş. 23 Tem. - 20:36

TT75 demiş ki:
orheen demiş ki:
saadet zincirlerine para kaptırdın mı sen hiç orhan Very Happy

lol! Titanlardan uzak duruyorum Sen kaptırmış gibi güldün saygı

http://yaris.rforum.biz/onerler-ger-bldrm-sorulariniz-f22/foruma-resm-eklemek-t49.htm
İmzanızı aktif etmek için profil/seçeneklerden imzamı her zaman gösteri aktif edin
TT75
General
General

MesajKonu: Geri: arkadaşlar 2004-2006 arası makyajlı kasa 1.3 sol yaris manuel almak istiyorum...   Perş. 23 Tem. - 20:38

benden borc alıp kaptıranlar oldu o yuzden guldum Very Happy
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlar 2004-2006 arası makyajlı kasa 1.3 sol yaris manuel almak istiyorum...   Perş. 23 Tem. - 20:39

..

En son zeffirelli tarafından Çarş. 28 Ekim - 18:34 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
TT75
General
General

MesajKonu: Geri: arkadaşlar 2004-2006 arası makyajlı kasa 1.3 sol yaris manuel almak istiyorum...   Perş. 23 Tem. - 20:40

gözüme göz koyma çabaları çok oldu ama gözüm hala bende zeff Very Happy
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: arkadaşlar 2004-2006 arası makyajlı kasa 1.3 sol yaris manuel almak istiyorum...   Perş. 23 Tem. - 20:43

..

En son zeffirelli tarafından Çarş. 28 Ekim - 18:34 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
TT75
General
General

MesajKonu: Geri: arkadaşlar 2004-2006 arası makyajlı kasa 1.3 sol yaris manuel almak istiyorum...   Perş. 23 Tem. - 20:45

en azından gözün çıksın demediğin için teşekkür ederim Razz
Kullanıcı profilini gör
orheen
General
General

MesajKonu: Geri: arkadaşlar 2004-2006 arası makyajlı kasa 1.3 sol yaris manuel almak istiyorum...   Perş. 23 Tem. - 20:48

Babalar doğru söyler ama kendileri uygulamaz king

ceyhunberber
Albay
Albay

MesajKonu: Geri: arkadaşlar 2004-2006 arası makyajlı kasa 1.3 sol yaris manuel almak istiyorum...   Cuma 24 Tem. - 5:48

konu nerelere gelmiş titan mitan Razz
Kullanıcı profilini gör
orheen
General
General

MesajKonu: Geri: arkadaşlar 2004-2006 arası makyajlı kasa 1.3 sol yaris manuel almak istiyorum...   Cuma 24 Tem. - 6:08

ceyhunberber demiş ki:
konu nerelere gelmiş titan mitan Razz

Laf lafı açmış

CyRuss
Er
Er

MesajKonu: Geri: arkadaşlar 2004-2006 arası makyajlı kasa 1.3 sol yaris manuel almak istiyorum...   Cuma 24 Tem. - 7:54

2003 te makyajlanan kasanın dış aksam olarak tek göze çarpan farkı farların gözyaşı damlasına benzetilmiş olması. Eskilerde daha düz geliyordu iç kısmı. İç donanım olarak farkları Fatih söylemiş zaten. Ancaaakk size eski kasa yaris için makyajlı ve makyajsız arasındaki en kritik farkı söylüyorum ; Malum bizim araçlarımızın yedek parçaları orjinal servislerde çok pahalı. Dolayısıyla çoğu zaman çıkmacılara yönlenmek zorunda kalabiliyoruz. İşte bu noktada çıkmacılarda 2003-2006 arası makyajlı kasaların parçaları ganimet gibi. Makyajsızın parçasını çıkmacıda bulmak oldukça zor. Bu çok önemli bi nokta bence.Çıkmacının dediğine göre kapılar bile uymuyormuş. ( halbuki bakınca aynı görünüyor) Fatih'cim bunu da dikkate almakta yarar var. Gerçi sen makyajlı bakıyorsun zaten ama diğer arkadaşlar için bilgilendirme olsun.
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: arkadaşlar 2004-2006 arası makyajlı kasa 1.3 sol yaris manuel almak istiyorum...   

arkadaşlar 2004-2006 arası makyajlı kasa 1.3 sol yaris manuel almak istiyorum...
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» 2006 Focus dizel hakkında pratik bilgiler
» Veeeee!!!Staddataki Müzikli Dale Cavese mp3 Buyrun Arkadaşlar
» Erkeklerin Kız Arkadaşlarından beklentileri Nelerdir ???
» otomatik kontrollü arka cam projesinin son bitiş fotoğrafları !!!!
» Mikser lazım arkadaşlar.