TOYOTA YARiS TÜRKİYE FORUMU, OTOMOBİL HABERLERİ

AnasayfaGaleriSSSAramaÜye ListesiKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Volkswagen manipülasyonlara devam ediyor. EA288 motorda da yazılım çıktı.
C.tesi 24 Ekim - 19:13 tarafından Haberci

Volkswagen’in (VW) ürettiği bazı dizel araçların emisyon testlerinde manipülasyon yapıldığının ortaya çıkmasıyla başlayan skandal büyüyor. …

Yorum: 1
Yeni Hibrid Yaris Dizel Fiyatına Satılacakmış :)
Paz 30 Kas. - 14:56 tarafından bradpitt

Japon üretici Toyota, elektrikli otomobilleri bir geçiş teknolojisi ürünü olarak görüyor.

Yorum: 1
Yaris 2014 Sahneye çıktı
Çarş. 30 Tem. - 8:31 tarafından bradpitt

Yeni Toyota Yaris 2014, Avrupa tüketicilerinin ihtiyaçları ve geri bildirimleri göz önünde bulundurularak …

Yorum: 0
TOYOTA 2017 YILINA KADAR AVUSTRALYA DAKİ ÜRETİMLERİNİ DURDURACAK!
C.tesi 15 Şub. - 5:32 tarafından Haberci

Toyota Avustralya'daki otomobil üretimine son verecek.Toyota Avustralya'daki otomobil üretimini 2017 yılının …

TOYOTA TÜRKİYE İHRACATINI TPM İN DE DESTEĞİ İLE %93 ARTTIRDI!
C.tesi 15 Şub. - 5:29 tarafından Haberci

Geçen yılın ocak ayında 4 bin 593 araç ihraç eden Toyota Türkiye, ihracatını yüzde 93,5 arttırarak 8 …

TOYOTA 2 MİLYON ARACINI BİRKEZ DAHA GERİ ÇAĞIRDI!
C.tesi 15 Şub. - 5:27 tarafından Haberci

Japon otomobil üreticisi Toyota, yazılım hatası olduğu gerekçesiyle yaklaşık iki milyon Prius model aracı …

Anahtar-kelime
2011 facebook auris araba geri yakıt modifiye zoretanin servis izle karşılaştırma çağırma yedek istanbul oyun casus roaccutane yaris otomobil dizel google kasko corolla toyota parça LASTİK

Paylaş | 

2006 1.3 Sol M/M yeni kasa

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
gulcinay
Er
Er

MesajKonu: 2006 1.3 Sol M/M yeni kasa   C.tesi 9 Mayıs - 1:25

Arkadaşlar kız kardeşime sıfır km. olarak aldığım Kozmik mavi arabamı satmayı düşünüyorum.Araba 45 bin km. de.Yalnız araba ilk alındığı ay,kardeşim sıkıştırmaya maruz kalarak bir kaza yapmıştı.hem sağ hem de sol tarafını bariyerlere çarpmış,aslında yan havayastıkları bile patlamadığı halde,malum yetkili servis sağ ve sol dört kapıyı da da değişmişti.Şu an müdürüm eşi için araba arıyor ve arabama talip,ben de bir araştırma yaptım ve alım satım yapan bir arkadaşım da 21 den aşağı verme dediği halde,lastikleri de çok eskidiği ve değişeni olduğu için 19,5 fiyat verdim.Lastikleri sen değişirsen 19 a alabilirsin dedim.Adam ben ne dersem onu verecek,aramızda 300-500 ün lafı olmaz diyor,ben de en iyi satan elemanıyım,sayemde bir sürü prim alıyor zaten,ama ben fiyattan çok emin olamadım,bir de başa zaman olsa 3 e 5 e bakmıycam ama bu ara acayip sıkışığım.Ne diyorsunuz daha iyi bir fiyata başkasına satabilir miyim,yoksa adama veriyim mi arabayı?
Kullanıcı profilini gör
ceyhunberber
Albay
Albay

MesajKonu: Geri: 2006 1.3 Sol M/M yeni kasa   C.tesi 9 Mayıs - 4:26

bence fiyat uygun 19.5 su an makyajli ciktiği icin eskilerin değeri biraz düstü... benim 2006 dizel terra 55binde en fazla 20bin veriyorlar ve kazasi yok burdan kiyaslayabilirsin.
Kullanıcı profilini gör
orheen
General
General

MesajKonu: Geri: 2006 1.3 Sol M/M yeni kasa   C.tesi 9 Mayıs - 6:55

Bence de 19.5 e ver gitsin. Daha iyi fiyata satman şu an için mümkün değil. Fırsatı kaçırma derim Tabi yarisi sattın diye yaris forumuna uğramamak yok sigara

Not: Foruma resim eklemek için bilgilendirme
http://yaris.rforum.biz/onerler-ger-bldrm-sorulariniz-f22/foruma-resm-eklemek-t49.htm
İmzanızı aktif etmek için profil/seçeneklerden imzamı her zaman gösteri aktif edin
Kullanıcı profilini gör http://yaris.rforum.biz
guardiola
General
General

MesajKonu: Geri: 2006 1.3 Sol M/M yeni kasa   C.tesi 9 Mayıs - 13:55

19.5 bence de iyi..

culers
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: 2006 1.3 Sol M/M yeni kasa   Bugün 21:59

2006 1.3 Sol M/M yeni kasa
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Takılan Lpg Sistemi
» 2006 Focus dizel hakkında pratik bilgiler
» istanbul Auto Show 2010
» otomatik kontrollü arka cam projesinin son bitiş fotoğrafları !!!!